Činnost webu – časová náročnost, redakce a další důvody

Jistě jste si všimli, že v posledních dnech (skoro už týdnech) je web ochuzen o jakékoliv nové články. Důvod je velmi jednoduchý – den má pouze 24 hodin a všechny články na NewGame jsem v posledních měsících psal pouze já. Starat se o tento web, kde byl průměr zhruba 6 článků na den, je časově celkem náročné. Navíc web nevydělával ani korunu a já kromě něho psal ještě na jiné webové stránky (s jiným tématem) a samozřejmě mám i vlastní zaměstnání.

Když se to všechno sečte, tak jsem u dvou prací, které mi vydělávaly na živobytí, trávil každý den čas zhruba od 7:00 do 20:00. Po této době už zkrátka není chuť ani energie psát články ještě na NewGame.

Není to výmluva či cokoliv podobného, pouze konstatování faktu, že při současné situaci zkrátka na tento web nezbývá čas. Sám věřím, že se to změní, proto nechci web ukončovat, ale nechám ho běžet dál v současném stavu. Na závěr snad jen dodám, že mě to opravdu mrzí, protože jsem měl možnost díky NewGame navštívit německý Gamescom a zkrátka zkusit si tu pravou novinářskou práci, která mě opravdu naplňovala. 

Snad není všem dnům konec, děkuji za vaši přízeň!

Michael Zeman

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s