SCUM je na Twitchi mezi nejsledovanějšími. Půjde o další hit?

Survival her je tu obrovské množství, ale vydávání nových rozhodně nekončí. O titulu SCUM víme už delší dobu, ale až dnes přichází do předběžného přístupu. Nicméně už v předchozích dnech k ní mělo přístup několik streamerů, kteří ji samozřejmě vyzkoušeli a nutno podotknout, že diváky SCUM zatím opravdu baví. Během včerejška se totiž pohybovala mezi nejsledovanějšími hrami, dokonce se dostala i na druhé místo za Fortnite. 

Tento titul se od ostatních battle royale/surviaval her liší především rozlohou mapy, která je opravdu obrovských 144 km2 a počtem hráčů v jedné hře, těch je pouze 64. Navíc po smrti se můžete oživit a přicházíte pouze o vaše věci, nikoliv o progres postavy. Je nutné tedy počítat s menším počtem akčních pasáží a přestřelek a větší důraz právě na survival. Musíte řešit žízeň, hlad, dostatek určitých živin, srdeční tep, energii a podobně. V tomto ohledu vypadá SCUM opravdu propracovaně a mohl by to být prvek, kterým se od ostatních odliší. Dalo by se tak říct, že se jedná o jakýsi mix DayZ a Hunger Games.

Hra bude dostupná v předběžném přístupu na Steamu za 20€ a my se aktuálně snažíme ze všech sil získat kód, abychom hru pro vás mohli zrecenzovat. Níže se můžete podívat na nedávný stream přímo od vývojářů.

Zdroj: Polygon

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s