Podívejte se na první gameplay video ze hry Cyberpunk 2077!

AKTUALIZOVÁNO: Zvěsti byly pravdivé, CD Projekt RED opravdu představil Cyberpunk 2077 ve velmi dlouhém gameplay videu. To se shoduje s tím, které mohli vidět novináři na letošních konferencích E3 a Gamescom. Mimo jiné v něm uvidíme základy tvorby postavy, krásné město budoucnosti, přestřelky, jízdu ve vozidle, rozhovory i plnění questů. Pokud vás tato hra alespoň trochu zajímá, rozhodně doporučujeme video shlédnout. Kromě něho jsme trochu doufali i v přiblížení data vydání, ale neznáme ani rok. Co na hru říkáte vy? Dejte nám vědět v komentářích!


Cyberpunk 2077 je momentálně jednou z nejočekávanějších her, která zajímá snad každého hráče. Na letošním Gamescomu byl titul opět prezentován pouze za zavřenými dveřmi, takže hráči samotní už netrpělivě vyhlíží nějaké nové informace.

Ty by mohl přinést živý stream, který právě probíhá na Twitch kanále CD Projekt Red. Zatím je nazván „DATA TRANSMISSION IN PROGRESS_“ a na pozadí pouze projíždí nesrozumitelný text. Je možné, že v něm někteří pozorovatelé opět odhalí nové informace, ale spíše se přikláníme k názoru, že jakmile nastane ten správný čas, dočkáme se přinejmenším nového traileru. Pokud jste také zvědavi, můžete si stream níže pustit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s