Gamescom 2018 – vše podstatné v jednom článku [průběžně aktualizováno]

24.8. 09:00 – Tvůrci Until Dawn chystají nové hororové hry v podobném stylu. Pusťte si video z první epizody.
23.8. 17:00 – Přečtěte si naše dojmy z hraní Spider-Mana!
23.8. 12:00 – Přečtěte si naše dojmy z hraní Dying Light: Old Blood!
23.8. 07:00 – Přečtěte si novinky o World War 3, která nám poskytl jeden z vývojářů v rozhovoru!


22.8. 23:30 – Druhý den Gamescomu právě končí a opět byl plný skvělých her a rozhovorů, o které se s vámi podělíme. Už zítra se můžete těšit na novinky o World War 3, které jsme se dozvěděli během rozhovoru s jedním z vývojářů. Také si shrneme ukázku Spider-Mana a Dying Light: Bad Blood. V uplynulých dvou dnech jste si už mohli přečíst pocity z hraní Metra Exodus, Fify 19, AC: Odyssey, The Division 2 a Shadow of the Tomb Raider. A minimálně stejná porce článků tohoto formátu nás ještě čeká! Před námi jsou ještě dva dny hraní, psaní a snad i trochu spaní. Ale ten během takového svátku, jakým Gamescom je, není vůbec důležitý 🙂 Opět vás odkážu na náš Instagram, kde během dne zveřejňujeme mnoho fotek viz malá ochutnávka níže.


22.8. 18:45 – Přečtěte si naše dojmy z hraní Shadow of the Tomb Raider!
22:8. 16:00 – 
Už o víkendu budeme moci zveřejnit námi nahraný zápas z nové Fify 19 mezi pražskou Spartou a Slavií! Utkaly se o titul v Lize Mistrů a celý zápas, včetně předzápasového menu, jsme mohli nahrát. Hned po vypršení embarga vám jej přineseme!
22.8. 15:30 –
Od rána jsme měli možnost vyzkoušet opravdu obrovské množství her – Spider-Man, Dying Light: Bad Blood, Ride 3. Dále pro vás máme připravený velmi zajímavý rozhovor o World War 3 a dostali jsme na recenzi parádní Football Tactics & Glory. Také jsme navštívili prezentaci o Dying Light 2, takže i z této pecky se dočkáte našich dojmů. 
22.8. 12:00 – Přečtěte si naše dojmy z hraní The Division 2!
22.8. 7:00 – Přečtěte si naše dojmy z hraní Assassin´s Creed: Odyssey! 


21.8. 20:00 – První den je úspěšně za námi. Zahráli jsme si opravdu hodně her a o našich dojmech z hraní Fifa 19 a Metro Exodus si už můžete nyní přečíst. Zítra vyjde shrnutí ukázek z ubisoftích her Assassin´s Creed: Odyssey a The Division 2. Také si budete moci přečíst o Shadow of the Tomb Raider. My se během následujících dní vrhneme na hraní Spider-Mana, Forzy Horizon 4, Life is Strange 2, Biomutanta, Sekiro, Overkill´s The Walking Dead a dalších. No, máme co dělat, abychom vše stihli! Samozřejmě můžete sledovat i náš Instagram, kde v průběhu dne neustále přidáváme fotky či videa.


21.8. 17:00 – Přečtěte si naše 
dojmy z hraní Fifa 19! 
21.8. 13:10 – Přečtěte si naše dojmy z hraní Metro Exodus!
21.8. 10:00
Máme za sebou The Division 2, Metro Exodus, Assassin´s Creed: Odyssey a Fifu 19. Těšte se na dojmy ze všech těchto her, některé nás hodně potěšily! Dnes nás čeká ještě minimálně Shadow of the Tomb Raider, ale určitě i spousta dalších titulů. 
21.8. 8:45 – Jdeme na to!

21.8. 7:45 – Life is Strange 2 v prvním plnohodnotném traileru
21.9. 7:30 –
Metro Exodus v novém 4k traileru ukazuje prostředí hry a krásnou grafiku
21.8. 7:10 –
Beta battle royale módu Blackout pro COD: Black Ops 4 bude spuštěna 10. 9. na PS4, 14.9. na PC. Xbox se zřejmě dočká 15.9.
21.8. 7:00 – Sekiro: Shadows
Die Twice od tvůrců Dark Souls vyjde 22. března 2019 na PC, PS4 i XOne. Dočkáme se i sběratelské edice
20.8. 19:15 –
Spider-Man ukazuje v novém traileru souboje
20.8. 19:00 – Fifa 19 bude obsahovat minimálně tři české týmy
20.8. 18:00 – Switch obohatí nové indie hry, mezi nimi najdeme například This War of Mine (listopad), Prison Architect (vyšlo nyní) či Terrarii (2019)


PŮVODNÍ ZPRÁVA: Je to tu. Společně s E3 tvoří Gamescom dva největší herní svátky a druhý jmenovaný právě začíná. Zatímco letošní E3 naše redakce sledovala pouze za monitory svých počítačů, Gamescomu se přímo účastníme. Už v průběhu dnešního dne se přesouváme z Pardubic do Kolína nad Rýnem, kde se tento veletrh koná. Průběh cesty i celé akce můžete kromě tohoto článku sledovat také na našem instagramu NewGame.cz. Samozřejmě nás tam začněte sledovat, ať vám nic neunikne 🙂 

Pro novináře začíná výstava už v úterý 21., zatímco veřejnost bude do areálu vpuštěna o den později. Právě v úterý se pokusíme vyzkoušet co nejvíce her, abychom se vyhnuli frontám, které budou v dalších dnech už tradičně několikahodinové. A na středu a čtvrtek máme domluveno mnoho schůzek a prezentací her, ze kterých vám samozřejmě přineseme samostatné články. Rozhodně tedy je na co se těšit!

Vše podstatné naleznete v tomto článku. Budeme tu zveřejňovat vše důležité, přehledně seřazené podle času. Samozřejmě vždy s proklikem na konkrétní článek. Pokud tedy nechcete, aby vám uniklo něco důležitého, případně jste zvědavi na naše dojmy z Assassin´s Creed: Odyssey, Fifa 19, NHL 19, Spider-Mana a mnoha dalších, stačí průběžně mrknout na tento článek. 

Doufáme, že se vám tento novinkový formát zalíbí a že nám Gamescom 2018 přinese spoustu zajímavých novinek a pozitivních dojmů z her!

gamescom uvodni sablona

9 komentářů: „Gamescom 2018 – vše podstatné v jednom článku [průběžně aktualizováno]“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s