Fifa 19 s minimálně třemi českými týmy

Sice jsme to tak nějak tušili, ale nyní je vše oficiálně potvrzeno. Ve Fifě 19 bude kromě Sparty, která byla již v minulém ročníku, nově také Slavia a Plzeň.

V novém ročníku tak budete moci svádět souboje tří nesmiřitelných rivalů. A to možná není vše! Proslýchá se, že se momentálně snaží o domluvení spolupráce i Jablonec, který má jistotu skupinové fáze Evropské ligy. Další spekulace mluví o tom, že už v nadcházejícím ročníku Fifa 20 by se po dlouhých letech konečně mohla znovu objevit kompletní česká liga.

Slavia účast potvrdila na svém Twitterovém účtu, zatímco za Plzeň promluvil tiskový mluvčí Václav Hanzlík na klubový web: „Jsme velmi rádi, že se v této hře objevujeme. Je to pro náš klub velmi prestižní záležitost a vnímáme to jako skvělou věc pro naše fanoušky. Jako klub, který bude letos hrát základní skupinu Champions League, se zařazujeme do elitní společnosti i v rámci populární hry. Se společností EA Sports jsme v posledních týdnech úzce spolupracovali na našem začlenění, na podobě hráčů, dresů a všech detailech.“

Tato novinka je skvělou zprávou pro všechny fanoušky českého fotbalu. Samozřejmě například do Ultimate Teamu se moc hráčů hodit nebude, protože očekáváme celkem nízká hodnocení, ale na přáteláky proti kamarádovi poslouží výborně.

Zdroj: Twitter, fcviktoria.cz

One thought on “Fifa 19 s minimálně třemi českými týmy”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s