Zombíci přicházejí do Far Cry 5 v DLC. Známe datum vydání

Far Cry 5 bylo podle mnoha hráčů pouze dalším klasickým dílem série, avšak podle nás se jedná o celkem povedený díl, který si v recenzi odnesl pěknou známku 7,5. Zajímavě se v případě tohoto titulu postavil Ubisoft k Season Passu. Ten totiž nabídl dokonce tři příběhová rozšíření, kdy každé je zasazeno do zcela jiné doby i odlišného prostředí. 

Nejprve jsme bojovali ve Vietnamu a zachraňovali naše kamarády z jednotky, poté jsme se přesunuli na Mars, abychom postříleli stovky marťanů. A nyní? Zombíci. Těch zřejmě není nikdy dost, protože i po letech od největší „zombie mánie“ stále přichází hry s touto tématikou a hráči je stále chtějí hrát.

Propojení DLC Dead Living Zombies se základní hrou Far Cry 5 představuje režisér Guy Marvel připravující film se zombie tématikou. My se ujmeme hlavní role v tomto novém trháku. Celkem nás čeká 7 „levelů“a po jejich dokončení se otevře ještě mód Score Attack. Díky němu můžeme získat výbavu a zbraně do původní hry. DLC vyjde už 28. srpna a bude samozřejmě součástí již zmiňovaného Season Passu.

ZDROJ

 

Reklamy

One thought on “Zombíci přicházejí do Far Cry 5 v DLC. Známe datum vydání”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s