Diablo III potvrzeno pro Nintendo Switch

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že Blizzard pracuje na nových projektech spojených s jejich úspěšnou sérií Diablo. Spekuluje se především o novém dílu, jelikož před časem Blizzard začal nabírat nové zaměstnance na pozici výtvarníka dungeonů.

Někteří si možná vzpomenou na video na twitteru, kdy někdo rozsvěcel a zhasínal lampičku ve tvaru hlavy démona. Jasná narážka na Nintendo Switch. Jedna z dalších spekulací tedy byla, že se dočkáme portu na Switch. Zpráva měla přijít až dnes, ale server Forbes již včera zveřejnil článek, ve kterém tuto spekulaci potvrdili. Článek byl samozřejmě rychle smazán, takovéto novinky se však internetem šíří rychlostí blesku. 

Diablo III na Nintendu by mělo vyjít ještě letos, a to rovnou v Eternal kolekci, která obsahuje základní hru a rozšíření Reaper of Souls a Rise of the Necromancer. Navíc také zahrnuje všechny updaty a měla by obsahovat i speciální brnění Ganondorfa, záporáka ze série The Legend of Zelda. Přítomen bude i multiplayer, ve kterém lze hrát se třemi dalšími kamarády na jedné konzoli, případně lze hrát ve čtyřech klasicky online. Nebo pokud se sejdete s dalšími, co mají také Switch, můžete hrát společně, přičemž nebude potřeba připojení k internetu.

Reklamy

One thought on “Diablo III potvrzeno pro Nintendo Switch”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s