Ve Fortnite se zmenšují červí díry, připravuje se tak na další sezónu

S příchodem páté sezóny do režimu battle royal ve Fortnite se začaly ve hře objevovat na obloze trhliny a červí díry. Díky nim se objevila na mapě například vikingská loď nebo obrovská pouštní oblast. S nejnovějším updatem se však trhliny začaly postupně zmenšovat, a Fortnite se tak s největší pravděpodobností postupně začíná připravovat na příchod nové sezóny. 

Ve čtvrté sezóně odstartovala raketa, která zapříčinila vznik trhlin a červích děr, které se na obloze objevují celou pátou sezónu. Díky nim tak byla pozměněna mapa, na které se začaly objevovat oblasti inspirované Vikingy a z jedno okraje mapy se stala jedna velká pouštní oblast. Magické trhliny se však pomalu zavírají a dle dataminerů z Fortnite: Battle Royal Leaks bychom měli očekávat úplné uzavření už 21. srpna. Tato skutečnost tak pomalu začíná dláždit cestičku nové sezóně, která pravděpodobně opět pozmění mapu.

Mnoho fanoušků samozřejmě spekuluje, o čem by šestá sezóna mohla být. Nejčastěji se mluví o něčem, co se dostane z trhliny těsně před jejím uzavřením nebo o návratu známé rakety. Co si myslíte vy? Pojďme rozvířit diskuzi!

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s