Strange Brigade představuje nový gameplay trailer

Kooperativní střílečka Strange Brigade od studia Rebellion, tvůrců série Sniper Elite, už pomalu klepe na dveře. Hra nám nabídne pořádnou dávku akce, ale pokud si budeme chtít dát na chvíli pokoj se střílením, zabavit se můžeme u různých hádanek. Vývojáři včera zveřejnili nové video, ve kterém představují vlastnosti hry, nepřátele, zbraně, schopnosti hráče, a další zajímavosti.

Ve hře budou hned ze začátku dostupné tři režimy – klasická kampaň, Horde a Score Attack. Video nám dává krátce nahlédnout na příběhovou kampaň, která půjde hrát sólo nebo až ve čtyřech hráčích. V ní budete vyšetřovat zmizení několika archeologů, zatímco budete kosit hordy nepřátel, které ovládá královna Seteki. Jelikož se titul odehrává v Egyptě, hráči se setkají s mumiemi, nemrtvými asasíny, obřími škorpióny a kostlivci, spolu s dalšími monstry.

Trailer také poodhaluje detaily o jednotlivých postavách. Každá z nich má přístup k unikátním super schopnostem, z nichž jsou některé i poněkud bizarní. Zatímco jedna postava dokáže vysávat život z nepřátel, druhá zase umí proměnit nepřátele v slepice. Samozřejmě pokud nebudete chtít moc využívat schopnosti, pro všechny postavy je připraveno mnoho typů zbraní, které navíc lze vylepšit s pomocí drahokamů a přidat jim tak další zajímavé prvky.

Důležitá je také zmínka o tom, že všechny tři herní režimy půjdou hrát sólo, nebo až ve čtyřech hráčích. Strange Brigade vychází už 28. srpna na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

Reklamy

One thought on “Strange Brigade představuje nový gameplay trailer”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s