Assassin’s Creed Odyssey bude mít vylepšený systém námořních bitev

Nejnovější přírůstek do rodinky her Assassin’s Creed obohatí na podzim nový díl s podtitulem Odyssey. Ubisoft nadále pokračuje v RPG modelu, kterým začali u dílu ze starověkého Egypta, a i když se může Odyssey jevit jen jako přeskinovaný Origins, nabídne nám spoustu novinek. 

Jednou z nich bude například vylepšený námořní soubojový systém. Informace o nových prvcích poskytl přímo kreativní ředitel hry Scott Philips. Ten se nejprve zmiňoval o tom, jak je podporována nová technologie v otevřeném světě Assassin’s Creed Odyssey. Připadalo jim, že je správný čas přinést zpět něco, s čím byli fanoušci v minulých dílech opravdu spokojení. V Origins jsme opět viděli námořní bitvy, ovšem něco jim scházelo a tak je v novém dílu trochu přepracovali. Přeci jen se jedná o opravdu oblíbenou část hry a byla by škoda nevidět jí v trochu jiném kabátku, především když valnou část mapy tvoří vodní plochy. 

S tím je spojen i soubojový systém, který byl také upraven. Zajímavou novinkou zde bude, že čím více poškození způsobíme nepřátelské lodi, tím více útoků se nám odemkne, a ty budou oproti standartním útokům silnější. Bude se tedy jednat o něco zcela nového, jelikož podobný systém jste v předchozích dílech zatím neměli šanci vidět. Dle slov Philipse se jedná o rychlé a zuřivé souboje, které ale budou autentické starověkému Řecku.

Assassin’s Creed Odyssey bude vycházet 5. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s