Natáčení filmu Uncharted začne už brzy

Všichni věrní fanoušci určitě minulý měsíc zaznamenali krátký fanouškovský film na motivy Uncharted s Nathanem Fillionem v hlavní roli. My jsme vás o něm také informovali a i když nemusíte být extra velkými fanoušky série Uncharted, film se vám dozajista bude líbit. 

Uncharted ale dostane oficiální filmové zpracování, které se zatím připravuje. A podle režiséra se už blíží k samému začátku. Přeci jenom se jedná o masivní titul a jeho příprava zabere nějaký čas. 

„Nyní máme velmi dobrý skript a máme naši hvězdu Toma Hollanda. V plánu je nyní dodatečný casting. Ale řekl bych, že se blížíme k horizontu. Je to film, na který se velmi těším.“ – Shawn Levi, režisér

Velkou hvězdou celého filmu bude již zmíněný Tom Holland, který si zahrál Spider-Mana v poslední filmové adaptaci s podtitulem Homecoming. Sony Pictures, které vlastní práva na filmový Uncharted, velmi dlouho hledalo vhodného kandidáta na pozici Nathana Drakea.  V jednu dobu se přemýšlelo nad Markem Wahlbergem, který by si zahrál po boku Roberta De Nira. Nakonec byl vybrán Holland, který si zahraje mladého Drakea a film tak bude preqelem k herní sérii od Naughty Dog. 

Co myslíte, kdy konkrétně se konečně dočkáme filmové adaptace? A koho byste radši viděli v hlavní roli? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem!

 

zdroj: Eurogamer

Reklamy

One thought on “Natáčení filmu Uncharted začne už brzy”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s