Možnosti v Cyberpunk 2077 ovlivní hlavní postavu na více úrovních

Okolo Cyberpunku 2077 se od odhalení na E3 stále něco děje. Vývojáři z CD Projekt Red nás pravidelně zásobují střípky informací a díky tomu tak dostáváme představu o světě, do kterého je hra zasazená. Mnoho fanoušků má tento titul již delší dobu v hledáčku a i když zatím neznáme datum vydání ani o čem hra bude, rozhodně se jedná o nejočekávanější titul poslední doby.

CD Projekt Red mají na svědomí fenomenálního Zaklínače a všichni, kteří si hru vyzkoušeli ví, že naše rozhodnutí silně ovlivňovalo příběh hry. A něco podobného nás dozajista čeká i v Cyberpunku. V nedávném rozhovoru pro magazín GamesMaster prozradil člen studia Stanisław Święcicki pár detailů o progresu hlavní postavy. Především zmínil, že následky našich akcí budou ještě větší, než ve třetím díle Zaklínače. Volby, které ve hře uděláme, budou formovat osobnost V (hlavní postavy) na více úrovních ještě více, než v předchozích hrách. 

„Zatímco Geralt byl profesionál, v zabíjení monster byl už veteránem a znal svět skrz naskrz, V je najatý pistolník, který se poohlíží po něčem velkém. Když se na to podíváte takhle, Vého a hráčova perspektiva nejsou tak odlišné, jelikož oba teprve poznávají město Night City a rozhodují se o svém postoji k němu.“

Święcicki se také zmínil o systému upgradů, které lze získat od obchodníků, jako například implantát optického scanneru. Nezabrousil přímo do detailů, jelikož na tom zatím pracují a je brzy mluvit o detailech, ale rozhodnutí, které uděláme během vytváření postavy nebo samotného hraní, bude důležité a bude mít následky.

Cyberpunk 2077 se objeví za týden na německém Gamescomu, kde bude opět ukázán za zavřenými dveřmi jen příslušným novinářům. Co má CD Projekt Red v plánu ukázat zatím nevíme, pokud však zveřejní další detaily, budeme se mít rozhodně na co těšit.

 

ZDROJ

One thought on “Možnosti v Cyberpunk 2077 ovlivní hlavní postavu na více úrovních”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s