První gameplay záběry z DOOM Eternal

Na červnové E3 nám bylo slibováno, že na QuakeConu, který se koná v srpnu, uvidíme první záběry z chystaného DOOM Eternal. Bethesda samozřejmě dodržela slovo a kromě představení gameplaye jsme se dočkali spousty nových informací, a to nejen o DOOMu.

DOOM Eternal bude přímým pokračováním dílu z roku 2016 a dočkáme se ho na PC, PlayStation 4, Xbox One a i Nintendo Switch. Opět se bude jedna o akční řežbu, kde budeme kosit démony hlava nehlava, ovšem oproti předchozímu dílu nám určitě nabídne něco zcela nového. Hlavní postava dostala velký update, má lepší zbroj s novými hračkami, které ho dělají ještě smrtícím a nové vylepšené zbraně, jako například moderní kuše s výbušnými střelami nebo upravená dvouhlavňová brokovnice. Nepřátel opět potkáme širokou škálu, některé už dobře známe, jelikož tvůrci vybrali ty nejoblíbenější a přidali je do hry, ale uvidíme i staré klasiky, které dostaly nový vzhled. Ve hře samozřejmě uvidíme i nové protivníky, jako například robo kostlivce nebo démona, co je podobný hlavní postavě. 

Hned v prvních minutách gameplaye můžeme vidět novou výbavu v akci. Slayer má na ruce čepel podobně jako Predátor a nová brokovnice mu umožňuje přitáhnout se k nepříteli řetězem a dostat ho z adekvátní vzdálenosti nebo se díky němu dostat na vyšší místo. Čepel pro změnu umožnuje dorážecí údery. V soubojích vidíme i ostatní zbraně a nové způsoby, jakými se můžeme pohybovat v celém prostředí. 

Na celý dlouhý gameplay se můžete podívat ve videu níže.

One thought on “První gameplay záběry z DOOM Eternal”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s