Battlefield V se připravuje na druhou uzavřenou alfu

Battlefield V si mohla vybraná skupinka hráčů otestovat na konci června v uzavřené alfa verzi, do které dostali pozvánku přímo od studia DICE. Jejich reakce byly převážně pozitivní a EA tak dozajista pomohli s několika nedostatky, které hra měla.

EA však slíbilo hráčům další možnost, jak si hru vyzkoušet ještě před vydáním a kromě plánované otevřené bety se vybraní hráči mohou těšit na druhé uzavřené alfa testování. To startuje už 14. srpna, opět bude časově omezené, opět pouze na PC a účelem je otestovat rychlost pokroku hráče. Od první alfy provedli několik změn, především rychlost získávání bodů a postup hodnostmi. Samozřejmě chtějí také zátěžově otestovat servery a vylepšit plynulost hry. 

Obsah alfy bude úplně stejný, jako v první uzavřené alfě. Opět tedy bude dostupná mapa Artctic Fjord, herní režimy Conquest a Grand Operation – Fall of Norway. Ve Fall of Norway jsou dostupné další dva herní režimy – Airborne a Breakthrough. V Airborne se snesete na bojiště padákem a budete pomáhat ve zničení nepřátelského dělostřelectva, nebo budete tomuto útoku čelit. 

Battlefield V bude vycházet 19. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s