Fortnite už je k dostání i na Androidu

Nejoblíbenejší battle royale Fortnite je již nějakou dobu k dostání na zařízeních se systémem iOS a samozřejmě i na PC a konzolích. Uživatelé iOS tak měli navrch oproti Androidu, jelikož si mohli zahrát svou oblíbenou hru i na svém telefonu nebo tabletu. Toto privilegium jim však nevydrží moc dlouho, jelikož Epic Games zpřístupnili betu Android verze Fortnitu.

Hráči se mohou do beta testování přihlásit skrze jejich oficiální stránky, přičemž mezi prvními šťastlivci budou majitelé nejnovějších telefonů značky Samsung. Epic posílá pozvánky do bety ve vlnách, takže majitelé jiných telefonů se dočkají později. Abyste betu na svém telefonu rozjeli, je zapotřebí mít trochu silnější stroj, což znamená vlastnit nejlépe nejnovější typ telefonu Samsung, Asus, Huawei, LG, Nokia, Xiaomi nebo Razer.

Celkově budou zvýhodněni především majitelé Samsung Galaxy Note 9 a Tab S4, jelikož mají šanci obdržet nejen speciální galaxy skin, ale také hromadu V-Bucks. Pokud se tedy do bety chcete přihlásit, na oficiálních stránkách najdete seznam kompatibilních zařízení spolu s přihláškovým formulářem. 

2 komentáře: „Fortnite už je k dostání i na Androidu“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s