Další nové záběry a zajímavé informace z Marvel’s Spider-Man

Nejnovější počin studia Insomniac Games se rychle blíží a my už máme solidní představu o tom, co od něj můžeme čekat. Přátelský soused Spider-Man nám toho ovšem nabídne ještě víc, než jsme měli dosud možnost vidět, což dokazuje nové gameplay video.

Děj v nejnovějším videu se odehrává po pár hodinách v příběhu, kdy Spidey porazil Fiska a čelí novým nepřátelům v muzeu, kde to chce vzít trochu jiný postup při jejich eliminaci. Můžeme vidět stealth mechaniky, takže se nemusíme na nepřátele jen tak bezhlavě vrhnout, ale můžeme pojmout průchod určitými pasážemi pomaleji a hlavně tišeji. 

V další části můžeme vidět cestování po městě, o kterém se často mluví. Vývojáři nás však již dříve ujistili, že na začátku bude k dispozici tutoriál a pohyb po městě bude svižný a velmi jednoduchý. Snaží se především o to, abychom měli pocit, že vůbec nemusíme zastavovat ani zpomalovat. A budeme moci dělat i různé přemety, kotouly nebo piruety ve vzduchu! Aby byl však Peterův pohyb po městě stylový, nejprve mu budeme muset speciální pohyby odemknout. A aby si při prolétávání městem neublížil, vývojáři do hry neimplementovali fall damage, takže se Spidey jen tak nezraní. 

Hra nám toho nabídne ještě více, můžeme se těšit na sbírání různých předmětů a odhalovat si tak příběhové pozadí hry, v příběhových misích můžeme plnit volitelné úkoly a město bude plné příležitostí, jak může Spidey pomoci bojovat se zločinem. V soubojích navíc bude využívat nejen svou pavučinu, ale také okolní předměty. Na celé video se můžete podívat níže.

Marvel’s Spider-Man bude vycházet už 7. září exkluzivně na PlayStation 4.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s