Assassins’s Creed Odyssey nebude obsahovat multiplayer

Očekávaný nový díl Assassin’s Creed k nám dorazí na začátku října a kreativní ředitel Scott Phillips serveru GameInformer prozradil další zajímavé informace o nadcházejícím Assassin’s Creed Odyssey. 

Naše loď bude podobně jako v Black Flag naší mobilní základnou, vrátíme se na ní kdykoliv budeme potřebovat někam odcestovat, uvidíme veškerou rekrutovanou posádku, jež může zpříjemnit cestu zpíváním písniček, zkrátka stejně jako v již zmiňovaném díle. Spolu s námi bude cestovat i historik, který bude zapisovat veškeré dění na lodi a naše dobrodružství.

Nadále budou pokračovat v RPG modelu, se kterým začali v Origins, takže nás čeká podobný systém levelování a měli bychom se dočkat více aktivit, díky kterým půjde naše úroveň také zvyšovat. Kvůli tomu se nám herní doba protáhne, dle Phillipsových slov strávíme u Odyssey o mnoho víc času než u Origins.

Byl také dotázán, jestli bude mít hra multiplayer, případně battle royal mód. Ani jedno hra obsahovat nebude, ve studiu prý o tom ani nepadlo slovo a soustředí se tedy na čistě singleplayerový zážitek. Stejně jako multiplayer musí někteří hráči oželit i Switch verzi, ta se zatím nechystá. Co bychom ovšem mohli čekat hned po vydání je foto mód a v budoucnu možná Discovery mód, který byl velmi populární u Origins. 

Odyssey bude také obsahovat pár zásadních změn, jednou je například fakt, že již nepůjde běhat s postavou při načítání lokace, uvidíme spoustu úlomků ráje a ve hře nebude přítomné měření morálky (takže si prakticky můžeme zabíjet koho chceme). Velkou novinkou bude možnost výběru odpovědi v dialozích a navázání určitého romantického vztahu. Dostupných individuí bude ve hře mnoho a my prý budeme moci mít milostné románky se všemi ve stejný čas, není potřeba se s nikým rozcházet, aby si mohl Alexios nebo Kassandra začít s někým jiným.

Opět budeme mít k ruce opeřeného společníka, který se jmenuje Ikaros a v průběhu bude vysvětleno, jak se k hlavnímu hrdinovi dostal a proč se jmenuje zrovna podle syna největšího řeckého stavitele.

Assassin’s Creed Odyssey bude vycházet 5. října na PC, PlayStation 4, Xbox One.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s