První gameplay z Red Dead Redemption 2 právě vyšel!

Očekávaná westernová akční adventura od studia Rockstar, tvůrců legendární série GTA, k nám dorazí až v říjnu, to ovšem neznamená, že nás vývojáři nemohou nalákat na jejich počin už nyní. Red Dead Redemption 2 je dozajista jednou z nejočekávanějších her roku 2018 a spousta fanoušků se nemohla dočkat na dnešní velké odhalení gameplay videa. Známe datum vydání, známe obsah sběratelských edic, máme několik screenshotů a trailerů, bylo tedy na čase odhalit fanouškům nějakou pořádnou ukázku ze hry. K ní došlo dnes a ze záběrů můžeme rychle vydedukovat, že se máme opravdu na co těšit.

S Red Dead Redemption se snaž vývojáři vytvořit živý svět, který nebude jen tak otevřený, ale bude hlubší a více interaktivní, než kdy předtím. Můžeme se těšit na pořádnou akci, ale i pomalejší vyprávění příběhu a nové herní možnosti, jelikož budeme hrát za psance, který patří k nechvalně známému gangu. Nic víc vám nebudeme prozrazovat, gameplay si musíte vychutnat sami.

Red Dead Redemption bude vycházet 26. října na platformy PlayStation 4 a Xbox One. Pokud však půjdou vývojáři ve šlépějích GTA V, mohli bychom se dočkat verze i na PC.

 

Reklamy

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s