God of War dostane New Game + už tento měsíc

god of war

Pokud se příběhu Kratose a jeho syna Atrea nemůžete nabažit, brzy budete mít možnost spustit si novou hru v módu New Game+. Tato novinka byla oznámena už na červnové E3 konferenci Sony, kdy vývojáři prozradili fanouškům, že se módu dočkají v budoucím updatu.

New Game+ samozřejmě umožní prožít příběh God of War znovu od začátku, ale s plnou výbavou a úrovní, kterou jste měli na konci hry. Pokud si troufnete na větší výzvu, můžete zkusit klidně i tu nejtěžší obtížnost, jelikož si budete moci vybrat z jakékoliv úrovně obtížnosti. Vaší úrovni budou přizpůsobeni i nepřátelé, kteří by dle slov Sony měli mít i nějaká esa v rukávu. Mód také umožní hráčům vytvářet a vylepšovat vybavení na novou raritní úroveň, kde bude zapotřebí nový materiál Skap Slag, aby bylo možné vylepšit vybavení na nejlepší z nejlepších. Po aktualizaci se do hry dostane více možností přizpůsobení postavy, nové brnění a očarování.

Malým bonusem pak bude možnost přeskakovat cut-scény, takže průchod hrou bude o trochu svižnější. Bezplatné aktualizace s módem New Game+ se hra dočká už 20. srpna.

 

zdroj: Eurogamer

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s