Ubisoft láká na novou operaci Grim Sky v Rainbow Six: Siege

Rainbow six grim sky

Třetí rok Rainbow Six Siege se pomalu začíná připravovat na třetí sezónu. Po operacích Chimera a Para Bellum nastoupí Grim Sky, která nás zavede do Velké Británie. Očekávat můžeme nové operátory, přepracovanou mapu Hereford Base a Ubisoft plánuje vylepšit několik prvků v hratelnosti.

Prvním operátorem bude Defender z Velké Británie. Nebo bychom měli spíše říct operátorkou. Ta je dle dostupných informací tvrdou policistkou, která je odborníkem na chování lidí v davu a specializuje se na taktiku snatch-squad. Ví, že patří do první linie a netoleruje žádné nepřijatelné chování. Druhým operátorem je American Attacker, který bystře promýšlí taktické operace. A i když to nejhorší zažil ve městě Kabul, stejně se do něj zamiloval. Je velmi dobře známý pro svou chirurgickou přesnost, avšak v týmu Rainbox Six stále zůstává záhadným členem.

Jak již bylo řečeno, Ubisoft představí první přepracovanou mapu. Hereford Base je britská základna Královského letectva, která byla navržena jako tréninkové místo pro speciální armádní jednotky. Ikonické místo se dočká renovace a několika dalších úprav, aby bylo lépe přizpůsobené kompetitivnímu hraní. Úprav se také dočká rozlišení, které bude především uzpůsobené konzolím, pozměněna bude funkce Operator Idle Pick a dočkáme se drobných úprav zbraní.

Celé odhalení proběhne na oficiálním Twitch kanálu Rainbow Six už 17. srpna.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s