Shadow of the Tomb Raider ukazuje prvních 15 minut ze hry

Poslední dobrodružství archeoložky Lary Croft k nám doputuje už 14. září a fanoušci se mají rozhodně na co těšit. Rozsáhlé prostředí, smrtící hrobky a neohrožená hlavní hrdinka, zkrátka Tomb Raider, jak má být. Díky serveru IGN se nyní můžeme podívat, jak její dobrodružství v nehostinném prostředí Mexika započne.

V dlouhé gameplay ukázce vidíme, že Lara opět cestuje se svým společníkem Jonahem a spolu se snaží dostat k důležité hádance ukryté v hrobce. Ta je samozřejmě plná pastí a my vidíme Laru jak se skrze nové nástrahy dostává k vytouženému cíli. A to by nebyl Tomb Raider, aby se něco nezačalo sypat nebo rozpadat. Trinity na ně měla políčeno a oni tak musí uniknout z hrobky dříve, než se zasype vchod kamením. 

Video nám také ukazuje mexické městečko Cozumel, kde právě probíhá Día de los Muertos, neboli Den mrtvých. V něm Lara s Jonahem sledují pravděpodobně hlavního záporáka celé hry, jež vede skupinku vojáků Trinity. Se svými společníky Laru aktivně hledají a my tak vidíme kousek stealth pasáže, kdy je hlavní hrdinka pronásleduje po městě a díky všudypřítomným oslavám perfektně splývá s ostatními obyvateli. Skoro jako Assassin’s Creed v sukni, nemyslíte?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s