Fortnite obohatí nová brokovnice a časově omezený mód Steady Storm

Stále populární Fortnite je momentálně ve své páté sezóně a každou chvíli do hry přibývají nové předměty, které vám mohou pomoci při nových výzvách, jež tato sezóna nabízí. A to nejen placené, ale i bezplatné spolu s pravidelnými aktualizacemi.

Další update do Fortnite přinese novou dvouhlavňovou brokovnici, která je vhodná na boj zblízka a dle popisku protivník obdrží masivní poškození. A určitě se skvěle hodí do nového časově limitovaného módu Steady Storm v režimu battle royal. Ten si s nikým nebude brát servítky, nikde nenajdete bezpečné zóny, takže bude zapotřebí neustále sledovat mapu a podle stále se zmenšujícího oka bouře přizpůsobovat své další kroky. 

Režim Save the World obdrží nové týdenní výzvy, kde opět otestujete svůj um proti Hordě. Máte také šanci získat tři narozeninové lamy, které jsou ve hře jako poděkování od vývojářů za trpělivost hráčů při několika problémech, které se objevily při narozeninovém eventu. Do Save the World si nyní také budete moci pořídit oblek mýtického vikinga, pod kterým se bude až země třást!

Celý výčet novinek a oprav si samozřejmě můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s