EA potvrzuje „battle royal“ pro Fifu 19 a prozradila, jak to bude s Journey

Není tomu tak dávno, co Ronaldo zavařil vývojářům EA, když přestoupil z Realu Madrid do Juventusu. O problémech které sebou přinesl přestup fotbalisty promluvili vývojáři pro server DualShockers.

fifa 19 ronaldo juve

Museli především předělat veškerý marketing, jelikož právě Ronaldo je tváří letošního ročníku Fify a na promo obrázcích byl stále v dresu Realu. Nemohli ho tedy nechat na obalu hry v dresu Bílého baletu, když už v týmu není. EA se snaží o co největší autenticitu a zatím pochybují, že by se uskutečnil další velký přesun. Pro ně je to sice práce navíc, ale situaci komentují tím, že na tyto případy jsou připraveni. Podobné případy se jim staly i v minulosti a na jednu stranu jsou rádi, že k tomu došlo relativně brzy a oni tak měli čas na přepracování. Nikdy si však nemůžou být ničím jistí. Nejlepší hráči, kteří jsou prominentně skrze celou hru vyzdvihování, mají vždy nějaký potenciál a přestup může nastat u kohokoliv. Kreativní ředitel Matthew Prior k tomu také řekl:

„S nepřetržitými změnami majitelů a vedení si nemyslím, že jsou hráči v týmu neprůstřelní, takže se to může vždycky stát. S jejich talentem vždy vyvstává otázka ‚Co kdyby?‘. V ideálním případě nemusíme žádné změny aplikovat, ale jsme připraveni na nepředvídatelné okolnosti.“

V novém ročníku Fify se také všichni dočkají přepracovaného módu Výkop, který si budete moci přizpůsobit podle svého. A je jedno, zda jste fotbalovým začátečníkem či zkušeným veteránem. Se stále přetrvávajícím trendem her battle royal se podobného režimu dočká i Fifa. Ten nese název Survival a jeho hlavním rysem bude fakt, že po každém vstřeleném gólu zmizí jeden náhodný hráč. Nastavení pravidel však bude zcela na vás v rámci House Rules. Mohou se například počítat jen góly vstřelené zpoza pokutového územ, případně jen ty, které vsítíte hlavou. Navíc můžete vypnout rozhodčího, kdy nebude brán zřetel na fauly a podobně. Vypadá to na skvělý režim na „gaučové hraní“ s kamarády. Video z tohoto režimu můžete shlédnout níže.

Fanoušci Fify, kteří si budou pořizovat hru na Nintendo Switch potěší zpráva, že do verze hry pro tuto konzoli přidali mnoho nových animací a dalších prvků. Switch verze totiž jede na jiném enginu, než na ostatních konzolích a PC. Konzole Switch není tak výkonná jako její dva největší konkurenti a hra tak nebude vypadat úplně stejně, ovšem EA se snaží o co největší podobnost. Dle slov tvůrců je Fifa na Switchi velkým úspěchem a i když nevíme, jestli bude na Switch vycházet pravidelně, stejně jako na Playstation a Xbox, chtějí se o hru i nadále starat.

Fifa 19 bude tradičně vycházet v září, konkrétně se jí dočkáme 28. září kdy vyjde na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s