We Happy Few představilo obsah po vydání a season pass

Vydání survival adventury We Happy Few se už rychle blíží a studio Compulsion Games odhalilo první detaily o nadcházejícím dodatečném obsahu. Stejně jako mnoho dalších her, i We Happy Few dostane spoustu nového obsahu po vydání ve formě bezplatných aktualizací, pro příklad můžeme uvést mód Sandbox.

Díky Sandbox módu si budete moci upravovat svět jak se vám zlíbí. Může být malý, velký, měně nebezpečný a nebo v něm můžete mít méně obyvatel nebo jídla, možností bude mnoho. Budeme také moci upravit pravidla hry a dokonce si vybrat, jestli chceme hrát za Wellieho, občana městečka Wellington Wells.

we happy few season pass

Pro hru je přichystaný i season pass, který obohatí váš herní zážitek o tři další příběhy. Sezónní propustka je obsažená v Deluxe edici hry, později by však měla být dostupná i samostatně. V prvním přídavku Roger & James in: They Came From Below! se dva hrdinové vydají hledat lásku a dobrodružství, místo toho ale odhalí bizarní technologii a děsivou novou hrozbu. Vše není tak, jak se zdá… Nebo je všechno přesně tak, jak se zdá?

Druhý dodatek Lightbearer představí největší hvězdu celého města, idola Nicka Lightbearera. Ale co ho dělá tak úspěšným? Pozdní show Strýčka Jacka nám odhalí právě toto tajemství. Třetí a poslední dodatek nese název We All Fall Down a jak může už název napovídat, celý systém šťastně zdrogovaných obyvatel města se nejspíše začne rozpadat a všechna špína začne lézt na povrch. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s