Sedmá sezóna For Honor přináší velká vylepšení dvou původních postav

I po nepříliš dobrém startu si For Honor oblíbilo mnoho hráčů a už ve čtvrtek započne jeho sedmá sezóna nazvaná Storm and Fury. Hráči mohou očekávat spoustu nového obsahu a výzev, novou mapu a především vylepšení dvou původních postav. 

První vylepšenou postavou je Warden z frakce rytířů. Dle slov vývojářů byl předělán jelikož jeho specifické bojové kombinace neubraly protivníkovi dostatečné množství životů, který se mohl útokům vyhýbat kotrmelci nebo úskoky. Aby tedy úskoky nebyly tak efektivní, Ubisoft představil nový útok Valiant Breakthrough. Před updatem Warden hodně spoléhal na útoky Top Light a Zone Attack, které se daly snadno předvídat, aktualizace by však měla toto napravit. Aby toho nebylo málo, dočká se také nových zakončovacích útoků, jako například Top Haavy Finisher, který nepůjde vyblokovat.

Druhou postavou je Valkyrie z frakce vikingů. Tato postava dostala update z důvodu, že její řetězové útoky byly riskantní a protivník je mohl lehce vyblokovat a jít do protiútoku. Valkyrie má tedy nyní pět nových řetězových útoků, které jsou efektivnější a díky nim mají hráči lepší šanci zasadit protivníkovi silnější rány. 

V nové sezóně nesmí chybět nová mapa. Nyní se se svými bojovníky podíváte do hradu Secluded Keep, který bude dostupný v módech Tribute, Skirmish, Elimination, Brawl a Duel.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s