PUBG dostane nový update a s ním dynamické počasí

Mnoho fanoušků v poslední době vývojářům PUBG vyčítalo, že se spíše soustředí na přidávání nového obsahu, než na opravy chyb ve hře. Nyní začínají vše postupně napravovat a spolu s updatem #19 se hráči dočkají mnoha vylepšení.

Největším lákadlem dozajista bude návrat dynamického počasí na mapy Erangel a Miramar. Ve hře tak opět uvidíte mlhu nebo déšť, jež můžete využít ke svému prospěchu. V mlze vás totiž protivník těžko spatří a za deště máte šanci se nepozorovaně připlížit k protivníkovi. Mapa Erangel také obdržela drobné úpravy prostředí.

PUBG update 19 02

Drobného vylepšení se dočkalo umisťování značek na mapě, kdy nyní stačí jednoduše držet Alt a zmáčknout pravé tlačítko myši bez toho, aniž byste museli otevírat mapu. Nově jsou číslované, takže je rozpoznáte ještě lépe. Do hry s novým updatem též přibyde systém Bullet Penetration. Díky tomuto systému už nebude možné blokovat výstřely rukama. Pro příklad pokud si budete chránit hlavu před headshotem, k ničemu vám to už nebude, protivník vás stejně může jednou ranou zabít. Samozřejmě stále takto můžete blokovat výstřely, jelikož máte šanci alespoň snížit poškození od nepřátel. 

Na celý výpis novinek se můžete podívat přímo na stránkách Steamu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s