Známe srpnovou nabídku PlayStation Plus her

Pravidelná dávka her pro předplatitele PlayStation Plus je tu a musíme říct, že srpnová nabídka opravdu stojí za to. Xbox nabídl v rámci Live Gold po dlouhé době opravdu zajímavé tituly a jinak na tom není ani PlayStation. Pokud jste si ještě nestihli aktivovat červencové hry, máte čas do úterý 7. srpna. V ten den je totiž nahradí srpnový výběr, na který se jdeme společně podívat.

Prvním titulem je Mafia III, kterou snad ani nemusíme představovat. Pokračování úspěšných českých her nás zavedlo do Ameriky 60. let, kde se společně s afroameričanem Lincolnem Clayem snažíme o založení vlastní zločinecké organizace a především o pomstu.

Druhou hrou v srpnové nabídce je survival horor Dead by Daylight. V této kooperativní hře se postaví čtyři hráči proti jednomu z monster, které se je snaží zabít dřív, než stihnout utéct. Záleží ovšem na hráčích, jestli budou držet pospolu jako tým, nebo bude každý hrát za sebe. Díky tomu je tak každý průchod hrou jiný. Třešničkou na dortu je pak výběr z klasických zabijáků – ve hře se objevuje Fredy Krueger, Letherface nebo Michael Myers.

Tento měsíc si pro nás Sony nachystalo bonus v podobě dvou dalších titulů, které dostanou předplatitelé PS Plus zdarma v rámci akce Summer of Plus. Třetím titulem do sbírky je znalostní kvíz Knowledge is Power, který se vám postará o zábavu na dlouhé letní večery. Navíc obsahuje český dabing, takže si ho užijí opravdu všichni. Posledním titulem na PS4 je temný psychologický horor Here They Lie, ke kterému je zapotřebí vlastnit PS VR.

Hráči na PS3 se dočkají kromě RPG Bound by Flame i akční jízdy Serious Sam 3: BFE a majitelé handheldu PS Vita dostanou akční Draw Slasher a strategii Space Hulk.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s