Sea of Thieves si už zahrálo 5 milionů hráčů

sea of thieves cursed sails 02

Druhé velké rozšíření pro Sea of Thieves právě připlulo a spolu s ním Microsoft zveřejnil i počet hráčů, kteří si stihli pirátské dobrodružství vyzkoušet.

Bezplatné DLC Cursed Sails do hry přineslo novou výzvu v podobě prokletých bytostí. Nyní tedy ve hře můžete narazit na děsivé lodě kostlivců, které najdete v každém regionu, dále časově limitovanou kampaň, nové předměty pro úpravu postavy a zbrusu novou loď až pro tři hráče. Kampaň jako taková vám představí posádky kostlivců a vy proti nim budete bojovat a zároveň hledat příčinu jejich záhadných útoků. Za splnění máte šanci získat tematické dekorace pro svou loď i postavu.

Vývojáři z Rare tak postupně bezplatnými dodatky a aktualizacemi napravují trochu pošramocenou pověst hry. Sea of Thieves mělo ze začátku velký potenciál, ale jak se po vydání ukázalo, hra byla téměř prázdná, chyběli v ní jakékoliv zajímavé aktivity a mnohým hráčům připadala nudná. I přesto si však hru vyzkoušelo pět milionů hráčů, což je úctyhodné číslo. Musíme však brát v potaz, že ne každý si hru koupil, jelikož valná většina hráčů Sea of Thieves vyzkoušela skrze předplatné Xbox Game Pass.

Další bezplatné DLC Forsaken Shores připluje v září a přinese sebou novou vulkanickou oblast nazvanou Devil’s Roar spolu s malými loďkami. Samozřejmě se nejedná o poslední dodatek, jelikož do konce roku bychom se měli dočkat ještě dvou dalších, jejichž obsah zatím není upřesněn.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s