Hodina hraní z Forza Horizon 4 představuje jaro

Čtvrtá a poslední hodinová ukázka z Forzy Horizon 4 nám představuje zbývající roční období, které se ve hře bude střídat – jaro. V minulých hodinových ukázkách nám byly představeny rozmary léta, podzimu a zimy, jak nám tato roční období ovlivní celkovou hratelnost a viděli jsme spoustu novinek, které nám další díl Forzy přinese.

Nový hodinový gameplay nám ukazuje závodění na jaře, které je ideální pro rallye závody na bahnitých lesních cestách, které v této sezóně najdeme skoro všude. Oproti předchozím ročním obdobím si na jaře vychutnáme nádhernou rozkvetlou krajinu a pocítíme i změny ve střídání dne a noci.

Společně s jarem vývojáři představili město Edinburgh, jež bude zároveň jediným velkým městem, na které ve hře narazíme. I když se celá Forza Horizon 4 odehrává v Británii, do Londýna se bohužel nepodíváme. Ikonické britské město do hry nezahrnuli z důvodu, že při jeho vytváření by neměli tolik času na zbytek hry.

V nové Forze se také můžeme těšit na nový PvP mód Team Adventure. Jak už název napovídá, celý mód bude o týmovém závodění, kde budou proti sobě závodit dva týmy o šesti hráčích. Slovo se dostalo také na herní soundtrack a možnosti, jak si vydělat peníze. Záznam celého streamu najdete ve videu níže.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s