DLC pro Battlefiled 1 a Battlefield 4 jsou po určitou dobu zdarma

Cesta k novému Battlefieldu stále pokračuje a fanoušci dostávají pravidelně DLC zdarma ke starším dílům. A to nejen pro Battlefield 1, ale také pro Battlefield 4. Předchozímu dodatku Turning Tides pro BF1 free období už vypršelo a na řadě je čtvrté DLC s názvem Apocalypse.

Apocalypse do hry přidalo tři nové mapy, jež představily nechvalně proslulá bojiště. Konkrétně hráče zavedou na historická místa, kde se odehrála bitva na Sommě, třetí bitva u Yper a bitva u Caporetta. Dále rozšíření obsahuje dvě mapy, kde se střetnou čistě jen letecké jednotky. Kromě map také DLC přineslo nové zbraně na boj zblízka, palné zbraně, novou výzbroj a další letouny. To samozřejmě není všechno a Apocalypse Battlefield 1 obohatilo ještě o herní režim Air Assault, nové úkoly, specializace a odemykatelné položky.

Na hráče Battlefield 4 samozřejmě EA nezapomíná a pro ně jsou nachystané rovnou dvě rozšíření zdarma. Prvním je Naval Strike, jež obsahuje jednu z největším námořních map, která hráče zavede do Jihočínského moře, kde bojují v epické bitvě na moři a na námořní základně. Samozřejmostí jsou nové zbraně, vznášedlo a čeká na ně předělaný klasický režim Titan z dílu Battlefield 2142. Druhým dodatkem je China Rising, díky němuž si užijete další epické bitvy, a to rovnou na čtyřech nových mapách. Nesmí chybět nové zbraně a vozidlo v podobě čtyřkolky.

Tak neváhejte a začněte stahovat, nabídka je časově omezená a vyprší v pondělí, 6. srpna!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s