Assetto Corsa Competizione se brzy dostane do předběžného přístupu

Letošní rok opět vychází spoustu závodních her a ačkoliv fanoušci arkád si nemají na co stěžovat, to samé se nedá říct o těch, kteří spíše preferují simulace. Ty by ovšem mohla potěšit zpráva, že do party simulačních závodních her brzy přibyde nejnovější počin studia Kunos Simulazioni, a to pokračování Assetto Corsa nesoucí podtitul Competizione. Hra se dostane 12. září do předběžného přístupu na Steamu, ovšem radující se fanoušky musíme trochu zklamat.

Hned ze začátku bude hra obsahovat pouze jedno vozidlo a jednu trať. Konkrétně se bude jednat o Lamborghini Huracan GT3 se kterým bude možné jezdit na okruhu v Nürburgringu a to v módu Grand Prix. Další obsah do hry bude přibývat formou měsíčních aktualizací, které jsou naplánovány až do února 2019, přičemž plná hra by měla vyjít v prvním kvartále roku 2019. Každý update do hry přinese nové vozidlo a trať spolu s novými herními módy a eventy.

Assetto Corsa Competizione je oficiální hrou závodní série Blancpain GT. Fanouškům je přislíbena realistická simulace, dynamické fotorealistické počasí a celková grafika hry, mnoho závodních vozů a tratí, noční závody a například i podpora esportů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s