Seriálový Zaklínač bude kompletně natáčen v Evropě

Geraltovi z Rivie spolu s třetím Zaklínačem rozhodně ještě neodzvonilo, ba naopak. S herní podobou Geralta se sice můžeme rozloučit, jelikož jeho příběh byl se třetím dílem uzavřen, ovšem v roce 2020 se dočkáme spin-offu v podobě seriálové verze. První série bude mít osm dílů a odvysílá ji americký gigant Netflix.

Od zaklínačského seriálu se už nyní očekává mnoho, a to hlavně kvůli velmi úspěšné herní sérii. Na seriálu pracuje režisér Tomasz Bagiński, který má na kontě úvodní videa ke všem herním adaptacím a je také známý svým krátkým filmem Katedrála, který byl nominovaný i na Oscara. Nad projektem drží ochranou ruku i otec zaklínačského univerza Andrzej Sapkowski, jako tvůrčí poradce, takže se nemusíme bát, že by byl seriál ve špatných rukou.

Bagiński se rozpovídal pro server Wirtualnemedia, že se nebude jednat o klasickou americkou show. Celý Zaklínač se bude natáčet výhradně jen v Evropě, především v Polsku, jelikož producenti chtějí, aby show měla slovanské rysy. Bagiński si též pochvaluje spolupráci s Netflixem, z jejich strany se prý jedná o velmi organizovaný a profesionální přístup.

O seriálu jako takovém toho dosud moc nevíme. Zatím máme potvrzeno pouze pár postav, které Geralta doprovodí na jeho cestě. Jedná se o ženské trio Yennefer, Ciri, Triss a spolu s nimi upír Regis, Emhyr var Emreis. V seriálu se také objeví Marigold, ovšem pod svým původním jménem Jaskier. O čem bude celá série se ale bohužel zatím neví.

zdroj: SegmentNext

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s