Origin Access Premier právě startuje. Za jednu cenu Fifa 19, Battlefield V, Anthem a další

Origin-Access-Premier

UPDATE 31.7.: Služba Origin Acces Premier je od dnešního dne spuštěna. Za 15 € měsíčně případně 100 € ročně si tedy ode dneška užřijete všechny hry od EA ještě před jejich vydáním. Jako první se dočkáme Madden 19. Následovat bude Fifa 19, Battlefield V, Anthem a další hry. Všechny budou ve speciální edici a prý se dočkáme i titulů od jiných studií. Služba je zatím dostupná pouze pro PC, na její zpřístupnění na Xboxu, kde je i EA Access, si musíme počkat.

Se spuštěním Origin Access Premier přišla i negativní zpráva ve formě ukončení On the House. V něm jsme dostávali každých několik měsíců hry zdarma . Namátkou například Dead Space, Battlefield 3, NFS Most Wanted.


Origin Access na PC a EA Access na Xbox One jsou celkem zajímavé služby, které vám za poplatek 99 Kč měsíčně (případně pouze 599 Kč ročně) nabídnou možnost hrát většinu her od EA, namátkou momentálně například NHL 18, NFS Payback, Battlefield 1, NBA Live 18 či Fifa 17. Navíc můžete u her, které právě vychází, vyzkoušet až desetihodinovou zkušební verzi, případně hrát hry až tři dny před oficiálním vydáním.

Včera na konferenci EA Play byla představena služba Origin Access Premier, která bude sice dražší, ale nabídne toho mnohem více. Její cena je stanovena na 15 € za měsíc (zřejmě 399 Kč) nebo 99 € za roční předplatné (přibližně 2.600 Kč) a bude obsahovat úplně všechny hry od EA hned ode dne vydání. Prvním titulem bude Madden 19 a hned po něm přijde Fifa 19, Battlefield V či Anthem. Za cenu necelých dvou her získáte na rok přístup k více než stovce titulů, kdy hlavním tahákem budou samozřejmě právě vycházející novinky.

Origin Access Premier bude dostupný pouze na PC, a to zřejmě proto, že si je EA vědoma menších prodejů na této platformě a chce takto zvýšit své příjmy z her na PC. Velkým překvapením je návrat série Madden, což by mohlo znamenat návrat NHL na počítače po dlouhých letech. Bohužel o této hokejové sérii nepadlo na EA Play ani slovo, takže si na první informace ještě musíme počkat.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

2 komentáře: „Origin Access Premier právě startuje. Za jednu cenu Fifa 19, Battlefield V, Anthem a další“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s