Call of Duty: Black Ops 4 ukazuje multiplayer a battle royal mód

Beta multiplayeru Call of Duty: Black Ops IIII započne již velmi brzy a k této příležitosti byl vydán nový lákavý trailer, ve kterém vidíme pořádné ukázky ze hry. Testování začne již tento pátek, 3. srpna, a dočkají ze zatím pouze majitelé PlayStation 4. Pokud ovšem máte doma Xbox One, dostane se na vás taky. Majitelé Microsoftí konzole čeká beta testování od 10. srpna, tedy přesně po týdnu.

V novém videu můžeme vidět, co všechno nás bude v multiplayeru čekat. Svůj comeback zde budou mít specialisté, kterých bude dostupných rovnou 10, můžeme očekávat 6 map, 6 herních módů, nové zbraně a vybavení. Uzavřenou betu si ovšem budou moci vyzkoušet pouze ti, kteří mají hru předobjednanou.

Od oznámení battle royale módu jsme, kromě představení a vysvětlení, jak zhruba bude vypadat v podání Call of Duty, neviděli žádné gameplay ukázky. Ovšem spolu s trailerem na multiplayer dostal i na pár vteřin prostor mód Blackout, jak je nazvaný BR mód v Black Ops IIII. Blackout dostane také svou betu. Mělo by se tak stát v září, konkrétní datum zatím bohužel neznáme.

Nezapomeňte si poznamenat v kalendáři, že Call of Duty: Black Ops IIII bude vycházet 12. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s