Krátký trailer láká na Shadow of the Tomb Raider

shadow of the tomb raider traversal

Shadow of the Tomb Raider nám slibuje zážitek jako nikdy předtím, nabídne rozsáhlé prozkoumávání hrobek a z Lary se konečně stane ta vykradačka hrobek, kterou všichni známe. Hra bude vycházet už 14. září a vývojáři nás na ní pomalu začínají lákat různými videi. 

Minulý týden nám Square Enix odhalilo nový gameplay, ve kterém jsme viděli dosud největší základnu, po které se budeme pohybovat. Video také ukázalo nové hrobky, jež budeme prozkoumávat. V dnešním traileru můžeme vidět, jak bude Lara překonávat nebezpečné prostředí džungle a hrobek.

Reboot série Tomb Raider z roku 2013 byl velmi dobrým tahem, jak opět přinést ikonu na vrchol. Lara přinesla v nové trilogii něco nového a mnoha skalním fanouškům se nelíbilo, že se vůbec v ničem nepodobá té neohrožené dobrodružce, jak ji všichni známe. Hratelnost byla také zcela jiná a oproti minulým dílům byla více zaměřená na akční pasáže než na prozkoumávání. I přesto si ale slečna Croftová opět získala popularitu.

Square Enix si výtky vzalo k srdci a v Rise of the Tomb Raider se pokusili vše napravit. Čekalo nás více hrobek, prozkoumávání, hádanek a hlavně méně soubojů s nepřáteli. Chystaný Shadow of the Tomb Raider by měl být ještě více zaměřený na prozkoumávání a konečně se tak podobat starým dílům, které máme všichni rádi. Což nám nyní dokazuje nové video, ve kterém vidíme, jak bude Lara zdolávat nebezpečné propasti, řešit různé enviromentální hádanky a šplhat po stěnách. Ze všech zveřejněných ukázek si můžeme už o hře udělat nějaký obrázek, a i když se v mnohém bude podobat starým dílům, Laře bude stále něco chybět – druhá pistole na boku a její úžasné křivky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s