Fifa 19 podrobně představuje nové zpracování míče

Do třetice všeho dobrého. Vývojáři z EA Sports nám k chystané Fife 19 servírují jednu novinku za druhou a tak se po představení dynamických taktik a přepracované střelbě dnes podíváme na novinky v aktivním zpracování míče. Kromě traileru si můžete přečíst i celé znění oficiální tiskové zprávy.

SYSTÉM AKTIVNÍHO ZPRACOVÁNÍ MÍČE

Systém aktivního zpracování míče ve FIFA 19 zásadně mění způsob práce s míčem, čímž otevírá oblasti hratelnosti, které nebyly až dosud přístupné. 

Nový způsob přijímání míče, pohyb s ním a jeho odehrání působí neuvěřitelně přirozeně a plynule, což přímo vybízí ke kreativnějším způsobům hraní. Vložte do každého pohybu ještě větší porci hráčovy osobnosti a využijte sadu nově nabízených možností, jak s míčem plynuleji naložit.

BUĎTE KREATIVNÍ
K podpoře větší variability při práci s míčem byla do hry přidána řada nástrojů a animací. Nyní máte k dispozici hned několik způsobů, jak prostřednictvím velice jemného prvního dotyku oklamat obránce, aby se vydali špatným směrem. Přibližte se reálnému fotbalu používáním stejných pohybů, které profesionálové jako Toni Kroos využívají k vytvoření prostoru, ošálení soupeřových zadáků nebo založení gólové akce.

Podobně jako v případě nových způsobů oklamání obránců najdete ve hře i paletu animací s nadhozením míče, které podporují větší kreativitu v útoku. Hráči mohou použít hlavu, hrudník, kolena a chodidla k nadhození míče, změně pohybu, zmatení obránců a otevření prostoru pro rychlý výpad. Stejně jako Kylian Mbappé dokáže ošálit svými triky soupeřovy obránce, i vy můžete ve FIFA 19 provádět s míčem kousky, které až doteď byly nemyslitelné, a vyzrát tak na svého protivníka.

Zásluhou tolika inovativních způsobů interakce s míčem a vyšší úrovně kontroly nad každým pohybem přibližuje systém aktivního zpracování míče hru FIFA 19 k realističnosti jako žádný jiný prvek v bohaté historii této série.

Zdroj: EA Sports

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s