Série Forza se kompletně zbavuje lootboxů

forza horizon 4

Lootboxy jsou pro většinu hráčů ztělesněným zlem, které kazí hry. I když tomu tak není úplně vždy (pokud se z nich získávají pouze kosmetické doplňky a hra k jejich nakupování nevybízí způsobem připomínající hazard), postupně lootboxy mizí téměř ze všech velkých her. 

A další na řadě je série Forza Motorsport i Forza Horizon. Motorsport 7 sice stále lootboxy obsahuje, ale postupně se jich zcela zbaví. Podle vývojářů nejde o jednoduchý krok, protože jejich odstraněním jde o velký zásah do hry. Mělo by se tak stát do konce roku. Ale už nyní v nich nenajdete nové automobily, které bude možné nakupovat klasicky skrze herní měnu. 

A i vzhledem k tomuto kroku je celkem logické, že ani chystaná Forza Horizon 4 nebude žádné lootboxy obsahovat. Dokonce se zbaví i herní měny, kterou lze nakupovat za reálné peníze. Žádné mikrotransakce, vše si odemknete pouze hraním. Za nás opravdu skvělý krok a snad se podobných zpráv dočkáme u co největšího počtu titulů. 

Na Forzu Horizon 4 se těšíme čím dál více, protože kromě absence lootboxů už od jejího představení víme, že bude od začátku dostupná i ve službě Xbox Game Pass, takže si její předplatitelé budou moci nejnovější díl této skvělé závodní hry nejprve vyzkoušet a poté třeba i koupit. Navíc nám postupně tvůrci představují všechna roční období, která se ve hře objeví.. a například zima vypadá opravdu parádně.

Zdroj: Eurogamer

One thought on “Série Forza se kompletně zbavuje lootboxů”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s