Nedělní souhrn – týden #30

Souhrn novinek pro 30. týden tohoto roku je tu. Obecně by se dalo předchozích sedm dní shrnout slovem vedro, ale v herním rybníčku se toho událo mnohem více. Zde je to nejdůležitější.

Valve začalo s hromadným banováním účtů, v jeden den zablokovali dokonce 60.000 z nich. V pondělí jsme se také dozvěděli, že závodní OnRush je velkým propadákem a vývojáři musejí propouštět. A také jsme přinesli obrovskou nálož nových informací o Spider-Manovi, který dorazí na naše PS4 už v září. Úterý nám přineslo datum vydání Farming Simulatoru 19. Kromě toho jsme také mohli shlédnout nové gameplay záběry z Shadow of the Tomb Raider, což je další záříjová hra. Dále jsme zabrousili do oblasti Olympijských her, protože na těch v roce 2024, které se budou odehrávat v Paříži, se možná dočkáme i disciplín v podobě počítačových her.  Studio Firaxis, stojící například za sérií XCOM a Civilizace, prozradilo, že pracují na novém titulu. Mělo by jít o zcela novou značku.  Poslední úterní novinka se týkala Bethesdy a Falloutu 76. Betaverze této onlinové hry se totiž dočkáme až v říjnu, tedy ne moc dlouho před samotným vydáním plné verze hry.

Středa patřila především Microsoftu. Dozvěděli jsme se totiž, že tato firma nejspíše pracuje na dvou konzolích zároveň. Navíc do režimu zpětné kompatibility přibyly dvě nové hry a také jsme se dočkali další hodiny hraní z Forzy Horizon 4, tentokrát v zimním prostředí. Kromě toho jsme ve středu zjistili, že do Ghost Recon: Wildlands dorazí operátoři z Rainbow Six Siege.

Čtvrtek přinesl datum vydání pro zajímavě vypadající titul The Occupation. Majitelé Nintenda Switch zřejmě potěšila zpráva, že se na jejich konzoli chystá vydání oblíbené hry Surgeon Simulator a fanoušci fotbalu si zase mohli pustit první gameplay záběry z Fify 19. Gameplay přinesl také trailer na závodní V-Rally 4. Ten nám představil disciplíny rally a hillclimb.

Sportem jsme pokračovali i v pátek, kdy celkem nečekaně vyšla betaverze NHL 19, která je dostupná všem majitelům PlayStation 4 a Xbox One až do 2. srpna. Microsoft potěšil hráče skvělou nabídkou her pro srpnové Games with Gold a vývojáři z Techlandu se rozpovídali o jejich chystaném titulu Dying Light 2. Podobně i tvůrci Control přišli s vývojářským deníčkem o gameplayi této hry. Nakonec přišla velmi dobrá zpráva, a sice, že parádní A Way Out už má na svém kontě 2,6 milionu hráčů, kteří ji vyzkoušeli.

Sobota byla opět částečně sportovní, přinesli jsme vám totiž naše dojmy z hraní betaverze NHL 19 a podívali se na podrobné představení dynamických taktik ve Fifě 19. Kromě toho jste si také mohli přečíst další informace o Cyberpunku 2077 od studia CD Projekt Red a zjistit, kdy se dočkáme plné verze hry H1Z1 na PlayStationu. Dnes jsme si mohli prohlédnout gameplay ze závodního Dakar 18, zjistili jsme, že se série Forza kompletně zbavuje loot boxů a podívali jsme se také na představení nových střel ve Fifa 19. Poslední zpráva patřila Vampyrovi, který bude obohacen o nové herní módy.

Jak můžete vidět, tak i tento horký letní týden byl plný herních novinek. A nejinak tomu bude i nadále, takže vzhůru do srpna! V něm se kromě jiného dočkáme také Gamescomu, na který se už opravdu těšíme.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s