Fifa 19 podrobně představuje přepracované střely

Včera jsme vás informovali o přepracovaných taktikách, které jsou nyní mnohem více variabilní a dnes se podíváme na zcela nový způsob střelby. EA Sports při té příležitosti vydalo tiskovou zprávu včetně traileru. A příště se podíváme na upravené zpracování míče.

NAČASOVANÉ ZAKONČENÍ VE FIFA 19

Základní postup pro střelbu se nemění, ale pokud chcete, aby vaše střely byly potenciálně nezastavitelné s bonusem k přesnosti a razanci, stačí po prvním stisknutí tlačítka pro střelbu stisknout toto tlačítko ještě jednou. To je ale ta lehčí část. Co je na této mechanice svým způsobem zrádné, je dokonalé načasování druhého stisknutí. Příliš brzké nebo naopak příliš pozdní stisknutí může vyústit v poněkud horší kvalitu samotné střely. Se zapnutým Trenérem FIFA uvidíte nad hlavami hráčů barevnou lištu s posuvníky. Druhé stisknutí tlačítka byste měli provést v okamžiku, kdy se posuvníky dostanou do zelené zóny uprostřed. Pokud se vám podaří úspěšně aktivovat načasované zakončení, uvidíte nad touto lištou krátkou zprávu: „Skvělé načasování!“

Staňte se mistry načasovaného zakončení
Jakmile se dostanete této mechanice na kloub, můžete funkci Trenéra FIFA vypnout. Přestože během pokusů o načasované zakončení nadále neuvidíte lištu ani výše zmíněnou zprávu, stále budete mít přehled o úspěšnosti svého snažení, a to prostřednictvím trojúhelníkového ukazatele hráče. V případě úspěšné aktivace načasovaného zakončení se obrysy trojúhelníku rozsvítí zeleně. Načasované zakončení se vztahuje na všechny typy zakončení během normální hry, ať už jde o hlavičku, volej, umístěnou střelu, nebo dokonce nůžky. Ale čím bude pokus o střelu obtížnější a rychlejší, tím větší bude prostor pro případnou chybu. Potrénujte načasování u všech typů střel a posuňte tak svou hru na další úroveň.

Zdroj: EA Sports

2 komentáře: „Fifa 19 podrobně představuje přepracované střely“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s