Dakar 18 na gameplay záběrech představuje další informace

Dakar 18 vzbudil u hráčů celkem nadšené reakce. Podobných her je tu jako šafránu a těch povedených ještě méně. Proto se i naše oči upínají k tomuto titulu s vidinou kvalitního závodního a explorativního zážitku. Závody budou představovat realistickou simulaci tohoto známého klání ve všech jeho kategoriích. Projet poušť tak budete moci v autech, motorkách, čtyřkolkách, buginách i pomocí trucků. 

Tak jako ve skutečnosti, i zde bude závod více než soubojem s ostatními jezdci o tom, dojet do cíle v pořádku a vlastně vůbec cíl nalézt. Herní svět by měl totiž být obrovský a bude nabízet otevřené prostranství, ve kterém se lehce ztratíte. Pomáhat s orientací vám budou poznámky, navigátor i určité značky. Zkrátka nečekejte žádnou šipku na minimapě, podle které byste se orientovali.

Jednotlivé závody budou různě dlouhé, v některých případech půjde i o hodiny reálného času, takže si ke hře zřejmě nesednete, abyste si na pár minut zajezdili a poté ji vypnuli. Dále jsme se dozvěděli o možnostech opravování vozidel, chystaném multiplayeru a různorodém počasí. 

Pokud vás hra láká, zakroužkujte si v kalendáři datum 11. září, kdy hra vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

One thought on “Dakar 18 na gameplay záběrech představuje další informace”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s