V akčním Devil’s Hunt budeme hledat rovnováhu mezi dobrem a zlem

Zajímavých indie počinů najdeme na trhu nespočet a mezi ně bychom mohli zařadit i projekt studia Layopi Games nazvaný Devil’s Hunt. Ten je zasazen do světa knihy Equilibrium (v originále Równowaga) polského spisovatele Pawła Leśniaka. Slovo equilibrium jako takové znamená rovnováha a o tu se bude hlavní hrdina Desmond snažit ve zmiňované hře. 

Ve hře totiž budeme společně s Desmondem hledat rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlem a temnotou. Válka andělů a démonů se zdá být nekonečná a náš svět je tak jejich ustavičným bojištěm. Desmond je jediný, který tento spor může nadobro ukončit. Není totiž ani dobrý, ani zlý ale od obojího trochu.

Dříve byl Desmond synem bohatého podnikatele, ovšem jeho život vedl k řadě nešťastných událostí, které zapříčinily ztrátu veškeré jeho lidskosti. Získal démonické síly, stal se popravčím pekla a snaží se pro sebe najít místo v probíhající válce. Zastává roli ničitele i spasitele, jelikož jeho lidská stránka postupně vystupuje ze stínů a hladová po pomstě. V soubojích používá své pěsti, ale také démonické drápy a využívá schopnosti z obou jeho stránek – jak lidské, tak té pekelné.

Devil’s Hunt bude vycházet na podzim roku 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Reklamy

One thought on “V akčním Devil’s Hunt budeme hledat rovnováhu mezi dobrem a zlem”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s