H1Z1 na PlayStation 4 opouští betu a oficiálně vyjde na začátku srpna

H1Z1, další z řady her žánru battle royal, jež zřejmě nepřekoná úspěch PUBG ani Fortnite. Hra je na PC dostupná už od roku 2015, až v letošním roce se však dostala i na konzoli PlayStation 4. Free-to-play H1Z1 je od května dostupné v otevřené betě na PS4 a brzy nastane jeho den D – vyjde totiž v plné verzi.

Vývojáři z Daybreak Games včera oznámili, že jejich počin H1Z1 se brzy dostane z otevřené bety a oficiálně vyjde už 7. srpna. Pokud jste i vy betu zkusili tak vězte, že do plné verze se vám převedou veškeré odemčené nebo zakoupené věci. Level vám však nezůstane a bude nahrazen Battle Passem. 

Na oslavu vydání plné verze hry se vývojáři rozhodli do hry přidat nové zbraně a vozidlo. Očekávat můžeme rovnou dvě pušky, které byly mimochodem velmi žádané fanoušky – RPG a poloautomatickou sniperku SOCOM. Co se vozidla týče, do hry přijede obrněné ARV. Do děj se vejde až pět hráčů a obsahuje poklop, ze kterého mohou ti nejzkušenější střílet.

Podobně jako Fortnite i H1Z1 bude obsahovat Battle Pass na každou sezónu. Z něj lze získat různé odměny, které jsou rozděleny do tří kategorií – Free, Premium a PS Plus. Ten se bude prodávat za 5.49$. Kromě zmíněného Battle Passu si můžete zakoupit samostatně různé kosmetické doplňky, přičemž při vydání by měly být dostupné rovnou dva kompletní balíčky s outfity a zbraněmi.

One thought on “H1Z1 na PlayStation 4 opouští betu a oficiálně vyjde na začátku srpna”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s