Fifa 19 podrobně představuje dynamické taktiky

Fifa 19 nám má přinést, alespoň dle slov tvůrců, opět celou řadu novinek. Ty nejzajímavější jsou přepracované střely, kdy bude nově mnohem více záležet na vašem načasování a také dynamické taktiky. K oběma novinkám vydalo EA Sports tiskovou zprávu a trailer. Podrobnosti k dynamickým taktikám si můžete přečíst níže, informace o přepracovaných střelách a jejich načasování vám přineseme zítra.

DYNAMICKÉ TAKTIKY VE HŘE FIFA 19

Pokud jste někdy toužili po větší kontrole nad týmovými taktikami a možnosti ponořit se hlouběji do taktických detailů, které musí vaši oblíbení trenéři z reálného světa řešit každý týden, tak si jistě oblíbíte naši novinku v oblasti prezentace zápasů s názvem dynamické taktiky. Tento nový prvek ve FIFA 19 poskytuje hlubší, pokročilejší kontrolu nad týmovou taktikou před i během zápasů. Pozorujte své hráče, jak provedené změny a úpravy (bez ohledu na jejich rozměr) okamžitě aplikují na hřišti.

Připraveni na vše
Předzápasové přípravy se vrací v podobě, jakou znáte a jakou jste si oblíbili: můžete si zvolit hráče, vybrat rozestavení, přiřadit role a uzpůsobit taktiky. Ale zásluhou dynamických taktik ve FIFA 19 si můžete rovněž vytvořit několik herních plánů, mezi nimiž lze během utkání přepínat.

Během předzápasových příprav je možné do vlastních herních plánů zahrnout všechny dostupné volby, takže během samotného zápasu nemusíte vůbec pozastavovat hru. Dynamické taktiky rovněž umožňují větší úroveň taktického přizpůsobení prostřednictvím řady posuvníků, jimiž upravujete různé aspekty ofenzivního a defenzivního herního stylu. Vaše vlastní herní plány jsou přiřazeny ke směrovému ovladači (na konzolích), abyste v průběhu zápasů mohli mezi nimi rychle přepínat.

Jako šachy
Přestože taktiky byly dlouhou dobu důležitou součástí série FIFA, dynamické taktiky mají za následek přepracování celého systému, takže příprava týmu je teď důležitější než kdy předtím. Tým vykoná vaše pokyny zřejmým způsobem, abyste získali vizuální představu o tom, jak to funguje na hřišti. Pokud například zvolíte taktiku založenou na držení míče, vaši hráči podpoří spoluhráče s míčem a naběhnou si do prostorů pro bezpečnou přihrávku. Upravíte-li styl s ohledem na rychlejší zakládání akcí, vaši hráči nebudou na nic čekat a riskantnějšími náběhy se pokusí okamžitě vytvořit šance.

Změnu soupeřova herního stylu může každý hráč využít ve svůj prospěch – taktiky byly perfektně vybalancovány, aby na každou z nich existovala účinná protizbraň. Dokážete-li odhalit protivníkovu taktiku, můžete během zápasu rychle odpovědět úpravou vlastních taktik.

Přesun „autobusu“
Nové taktické možnosti byly do hry přidány také na základě zpětné vazby hráčů, aby bylo jednodušší čelit některým oblíbenějším a obtížnějším taktikám. Pokud hrajete proti týmu, který například vyznává taktiku „zaparkovaného autobusu“, můžete přejít na „tlak při horším zpracování míče“, takže se vaši hráči budou neustále pohybovat poblíž soupeře a nutit ho k riskantní hře.

Užitečnost nových dynamických taktik ve FIFA 19 je zřejmá, ať už toužíte po větší kontrole nad taktikou svého týmu, chcete si připravit herní plán pro každou situaci, nebo jen drobně upravovat herní styl bez přerušení zápasu

Zdroj: EA Sports

2 komentáře: „Fifa 19 podrobně představuje dynamické taktiky“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s