Další várka zajímavostí o Cyberpunk 2077

Vývojáři z CD Projekt Red pokračují v jejich nové rubrice, ve které rozebírají E3 trailer Cyberpunku 2077 do detailů. My tak opět máme pár informací o tom, jaký bude život v Night City.

cyberpunk 2077 medik

Night City bude globálním centrem pro operace velkých korporací a domovem poboček firemních gigantů Arasaka a Militech. Společnost Arasaka se specializuje na ochranné služby a distribuci jejich japonských produktů po severní Americe. Ovšem společnost si nevysloužila příliš dobrou reputaci a za několik let je označována jako ta, které se všichni bojí. Arasaka také zakrývá své stopy pomocí cyberasasínů, což je armáda právníků a údajně je spojená i s yakuzou. Na druhou stranu Militech, jak už může název napovídat, se soustředí na distribuci zbraní. Úzce spolupracuje s policií a vojenskými silami a přispívá k civilním bezpečnostním systémům. Společnost je významným výrobcem nejkvalitnějších vojenských technologií a vyrábí od klasických jednoduchých zbraní až po obrněné bojové vozy.

Night City bude také domovem mnoha obchodů a restaurací. Při procházení města uvidíme, že se jeho výzdoba inspiruje japonskou, čínskou, filipínskou a indickou kulturou a po městě tak najdeme mnoho zařízení inspirovaných právě těmito kulturami.

Další zajímavostí Night City je fakt, že si můžete prakticky najmout osobní tým mediků. Trauma Team se skládá ze záchranářů vycvičených v boji, kteří půjdou kamkoliv, aby zajistili, že jejich klient není v nebezpečí. Ovšem osobní záchranou službu si mohou dovolit pouze bohatí. Ti obdrží kartu a do těla jim je implantovaný biočip. V klientově systému dokáže čip rozpoznat nebezpečí a poté okamžitě informuje Trauma Team, který mu přispěchá na pomoc za jakýchkoliv podmínek – ať už na piknik nebo třeba na bitevní pole.

One thought on “Další várka zajímavostí o Cyberpunk 2077”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s