V Dying Light 2 zažijeme moderní středověk

Vývojáři z Techlandu slibují, že nový Dying Light vylepší všechny milované vlastnosti, které se objevily v prvním díle. Ovšem ve druhém díle nastane moderní doba temna, jelikož zombie prakticky převzaly vládu nad světem a lidé se musí vzdát veškerých moderních technologií. Budou používat středověké zbraně, jako například luk, ovšem podle vývojářů bychom měli najít i moderní výbavu.

V rozhovoru pro Gamingbolt se hlavní designér hry Tymon Smektała rozpovídal, jak se bude Dying Light oproti jedničce lišit. Hra bude mít mnohem komplexnější umělou inteligenci a postavy se budou chovat podle určitého morálního systému. Tím chtějí především simulovat, jak by se člověk zachoval ve světě ovládaném chodícími mrtvolami, kde je vaším největším nepřítelem právě člověk. Hře dále dodá na autentičnosti fakt, že musí proti sobě bojovat o zbytky surovin.

Slovo přišlo na způsob soubojů a jestli budou moci hráči používat zbraně na dálku nebo jestli budou provádět pouze útoky nablízko. Dle jeho slov budou používat středověké vybavení, které ale bude mít moderní podobu.

Vývojáři také potvrdili, že se děj hry bude odehrávat patnáct let po vypuknutí nákazy. Za tu doby nebyli schopní nají žádný lék a prohráli tak bitvu se zombie, jelikož se nákaza rozšířila do celého světa.

zdroj: SegmentNext

 

One thought on “V Dying Light 2 zažijeme moderní středověk”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s