Další hodina hraní z Forzy Horizon 4, tentokrát v zimě

Již třetí hodinová ukázka z chystané Forzy Horizon 4 nám tentokrát ukazuje rozmary zimního počasí a jak nám hratelnost ovlivní zasněžené a zamrzlé cesty. V minulých ukázkách jsme viděli, jak si budeme vytvářet postavu, nahlédli jsme do garáže s nasbíranými vozidly, byla odhalena mapa historické Británie a postup hrou a byly nám také přiblíženy herní výzvy. Spolu s těmito novými informacemi také víme, co si pro nás chystá letní a podzimní počasí.

Zima nám ovlivní hratelnost podstatně více, jelikož se budeme moci dostat do míst, kam se v předchozích sezónách nedostaneme. Nános sněhu bude záležen na tom, v jakých částech mapy se pohybujeme. Někde je sněhu více, někde méně a určitě narazíme na oblasti pokryté ledovkou a místa sněhem netknutá. 

V minulém videu jsme mohli poprvé vidět mapu Británie. Ta se bude s každou sezónou měnit a v každém ročním období vypíchne jiné výzvy a závody. Velkou novinkou oproti minulým dílům zde bude možnost vylepšovat každé vozidlo zvlášť. Všechna vozidla dostanou svůj strom „schopností“, který půjde postupně rozvíjet. Aby fanoušci měli ve Forza Horizon 4 stále co dělat a hra je brzy nepřestala bavit, jsou pro ně nachystané denní a týdenní výzvy. Ty jsou kompletně volitelné, ovšem můžete je plnit i nevědomky při hraní a získávat tak z nich odměny.

Vývojáři ve videu také mluví o předělaném uživatelském rozhraní a o bonusových závodech. Na celé video se můžete podívat níže.

Forza Horizon 4 bude vycházet 2. října na Xbox One a PC.

Reklamy

3 komentáře: „Další hodina hraní z Forzy Horizon 4, tentokrát v zimě“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s