Shadow of the Tomb Raider představuje Mayskou základnu a nové hrobky

Po červnové E3, kdy nám bylo představeno demo Shadow of the Tomb Raider, Square Enix odhalil další gameplay k chystanému dobrodružství Lary Croft. 

Studio Eidos Montreal, které na hře pracuje, nám slibuje spoustu novinek, které jsme v sérii dosud neviděli. Jednou z nich je například největší základna, v které se budeme pohybovat. Půjde o ztracenou Mayskou vesnici Paititi, kterou po čase ve hře objevíme. Paititi je nedotčené moderní civilizací, najdeme v něm několik oblastí, ve kterých se skrývají hrobky a vedlejší úkoly. Můžeme navštívit i místní trh a koupit si nové předměty potřebné pro crafting, outfity nebo zbraně. Větší autentičnosti vesničce dodávají místní obyvatelé mluvící jejich nativním jazykem. Ovšem tato možnost půjde vypnout a vy je tak uslyšíte mluvit v jazyce, který si zvolíte. 

V záběrech můžete vidět opravdu krásné prostředí, které budeme s Larou prozkoumávat. Okolí kolem vesnice je plné skrytých hrobek, které by měly být ještě těžší a podobat se těm ze starých dílů. Čím těžší hrobka bude, tím větší bude odměna. Z videa jsme se také dozvěděli zásadní informaci – můžeme si nastavit obtížnost zvlášť pro tři základní prvky – průzkum, souboje a hádanky. Například u dvou předchozích dílů jsme viděli místa, na které lze vyšplhat, označené bílou barvou. V Shadow of the Tomb Raider po nastavení průzkumu na těžkou obtížnost ale žádnou bílou barvu nikde neuvidíte, a musíte tak pečlivě sami hledat místa, na které může Lara vylézt.

Shadow of the Tomb Raider bude vycházet 14. září na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

2 komentáře: „Shadow of the Tomb Raider představuje Mayskou základnu a nové hrobky“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s