Nová zbraň, návrat Playground a spousta dalších novinek ve Fortnite

Nejpopulárnější battle royal současnosti dnešním dnem slaví své první narozeniny. Ovšem dárky dostáváme my hráči a jedním z nich je například zveřejnění data vydání oblíbeného módu Playground. Ten se do hry vrátí už velmi brzy a přinese sebou nové herní možnosti. Budeme si moci vytvořit vlastní týmové bitvy, prohánět se po mapě v golfovém vozíku a nasbírat mnohem více lootu. Playground se dočkáme už zítra, 25. července. 

EN_BR04_YouTube_LTM-Playground.jpg

A co se narozenin týče, speciální výzvy jsou spuštěny už nyní. Jejich kompletní souhrn a návod na splnění najdete ZDE.

Spolu s narozeninovými výzvami se hra dočkala i nového patche, tentokrát s označením 5.10. Ten přinesl mnoho novinek. Můžeme očekávat vylepšený Slurp Juice, který po aktualizaci doplní zdraví až do hodnoty 75, nově rychlostí 2 hp za vteřinu. Ale upřednostní zdraví před štítem. Jakmile bude zdraví plné, doplní štít. Rozhodně se bude jednat o značné vylepšení, jelikož momentálně vám přidá 1 hp za vteřinu ke štítu a zdraví zároveň po dobu 25 vteřin, což vám tedy ve výsledku přidá 25 bodů zdraví a 25 bodů ke štítu.

Dočkali jsme se také nové zbraně Compact SMG. Tu využijete především v soubojích na blízko, nabízí základní poškození 23-24 a najdeme ji ve variantě epic a legendary. Za nás je velkým plusem, že má zásobník až na 50 nábojů. 

BR05_News_Header_16_9_Bobcat.jpg

Zajímavé je snížení odolnosti staveb. Dřevěné stavby mají nyní počáteční hodnotu 80 bodů „zdraví“ a jejich maximální výše je 150, původně bylo 200. Zlepšila se odolnost kovových zdí, ty mají nyní 500 bodů „zdraví“ místo předchozích 400. Navíc jejich stavba trvá o 5 vteřin kratší dobu. Sníženy byly také doby jednotlivých zón bouře. A naše postava bude moci automaticky sprintovat, pokud budeme chtít pomalou chůzi, budeme muset držet tlačítko.  

Majitelé Founders Packu mohou také očekávat dva nové skiny, které spolu s patchem obdrží zdarma jako poděkování za podporu.

Která změna vás potěšila nejvíce? Co říkáte na novou zbraň, úpravy staveb a zón? Dejte nám vědět v komentářích!

BR05_Social_Bday-Back-Bling.jpg

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s