Beta Fallout 76 bude až v říjnu

fallout 76

UPDATE: Beta verze Fallout 76 se bohužel dříve jak v říjnu nedočkáme. Navíc bude její přístupnost značně omezená. Hráči budou muset mít hru předobjednanou u příslušných obchodníků a poté do bety teprve dostanou přístup. O této skutečnosti informovala Bethesda na oficiálních fórech. Zatím se bude jednat o uzavřené beta testování, jestli se dočkáme i otevřené verze zatím nevíme. Ovšem stále by mělo platit, že jako první se dočkají majitelé Xbox One a poté by mělo následovat PC a PlayStation 4. 


PŮVODNÍ ZPRÁVA:

Velkého představení Fallout 76 jsme se dočkali na konferenci Bethesdy v rámci letošní E3. O dalším přírůstku do rodiny Fallout jsme se také dozvěděli, že bude mít, stejně jako mnoho ostatních titulů, beta verzi. Ovšem Bethesda nyní přišla s jednou zásadní informací.

Beta (Bethesdou vtipně přejmenovaná na Break-it Early Test Application) bude dostupná nejprve pro majitele konzole Xbox One, později se dostane na PC a PlayStation 4. Tato informace možná není až takovým překvapením a trochu se dala předvídat, jelikož tyto dvě firmy spolu úzce spolupracují. Představení nového Falloutu přeci jen proběhlo nejprve na konferenci Microsoftu a až poté ho Bethesda odprezentovala na té své.

Hra má stanovené datum vydání na 14. listopadu, ovšem kdy a na jak dlouho budou mít majitelé Xbox One možnost vyzkoušet betu ze zatím neví.

One thought on “Beta Fallout 76 bude až v říjnu”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s