OnRush se v prodejích nedaří, šéf studia Evolution končí

Zdá se, že vývojářům se v poslední době moc nedaří. Informovali jsme například o zrušení battle royal The Culling 2 a nyní na tom není moc dobře ani Onrush. 

Vývojáře z Evolution Studios můžete znát především díky závodní sérii WRC, MotorStorm a stojí také za hrou Driveclub. Všechny jejich počiny mají velmi dobré hodnocení, to ovšem nemůžeme říct o OnRush, které se u hráčů nesetkalo s moc velkým úspěchem. Na jednu stranu se není čemu divit. Na první pohled arkádové závodění vypadá lákavě, po pár závodech však zjistíte, že hra působí tak nějak prázdně a je hlavně velmi repetitivní.

OnRush se kvůli tomu v prodejích moc nedaří, což také zapříčinilo propouštění ve studiu. Mezi nešťastlivci byl i Paul Rustchynsky, který stojí jak za Driveclubem, tak za OnRush. Britskému Eurogameru potvrdili blízké zdroje, že studio tímto krokem doslova přišlo o hlavu, přičemž byli propuštěni i další důležití členové týmu. Zbývající zaměstnanci mají nyní pocit, že budou pracovat jako podpůrné studio Codemasters, pod kterými OnRush vznikalo, nebo se pustí do méně riskantních projektů.

Ostatní zdroje tvrdí, že za propouštěním stojí i dlouhodobé problémy a nedostatek komunikace mezi vývojáři z Evolution a Codemasters.

One thought on “OnRush se v prodejích nedaří, šéf studia Evolution končí”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s